Квест-гра "Країна, в якій живе добро"

12 лист. 2021
Добро вважають найціннішим скарбом. Воно, як сонечко, зігріває, тішить і радує людей. Тільки доброта і милосердя роблять нас справжніми людьми.

Кожна людина, проживши своє життя, залишає певну згадку про себе на цій землі: хто на віки збудував прекрасні архітектурні споруди, хто створив чудові художні полотна, хто був покликаний навчати і виховувати, а хто своєю діяльністю, звичайною і водночас такою потрібною, вносить свій вклад у швидкоплинний потік життя.

13 листопада, у багатьох країнах світу відзначається щорічний Всесвітній день доброти.

А доброта, як сонце на світанку –

Освітлює і зігріває все.

І цілий світ в прозорому серпанку

Тепло і добрість у собі несе.

І так приємно радість відчувати,

І дотик ніжний сонечка згори.

І хочеться всю землю обійняти,

Бо щастя всюди, що не говори.

Учні 6-Б класу долучилися до святкування Дня доброти. Виховна година пройшла змістовно, діти взяли участь у Квесті-грі "Країна, в якій живе добро". Разом із класним керівником Компанієць Н.П. бажають усім, щоб кожен день приносив щире добро, щоб в душі завжди знайшлося місце для чуйності, благих вчинків та щастя, в серці не було зневіри, а бажання робити добрі справи супроводжувало все життя!