Тренінг в рамках проекту "Вчимося жити разом".

13 жовт. 2016
Ми всі хочемо,щоб наші діти уміли любити,творити,були добрими.Ми хочемо,щоб у них вистачило мужності розв`язувати проблеми,які стоять перед нашою планетою,і щоб вони відчували свою належність не лише до власного народу,а й до багатомільярдного населення усієї нашої Землі.Тому і було створено проект "Вчимося жити разом". У початковій школі він впроваджується в навчальний процес через предмет "основи здоров`я. Залюбки, учні 4-А класу взяли участь у цьому проекті. Найцікавішими та найпізнавальнішими виявилися тренінги з різних тем. Особливо учням сподобався тренінг з теми "Як знайти друга". Діти демонстрували вміння представляти своїх друзів, називали правила дружніх стосунків, виконували такі вправи, як "Міст дружби" та інші.

Ми всі хочемо, щоб наші діти уміли любити, творити,були добрими. Ми хочемо, щоб у них вистачило мужності розв`язувати проблеми, які стоять перед нашою планетою,і щоб вони відчували свою належність не лише до власного народу, а й до багатомільярдного населення усієї нашої Землі. Тому і було створено проект "Вчимося жити разом". У початковій школі він впроваджується в навчальний процес через предмет " Основи здоров`я".  Залюбки, учні 4-А класу взяли участь у цьому проекті. Найцікавішими та найпізнавальнішими виявилися тренінги з різних тем. Особливо учням сподобався тренінг з теми "Як знайти друга". Діти демонстрували вміння представляти своїх друзів, називали правила дружніх стосунків, виконували такі вправи, як "Міст дружби"  та інші.