Виставка малюнків “Мій біль – Афганістан…”

1 лют. 2018
З метою виховання поваги до учасників військових подій в Афганістані, ознайомлення з трагічною сторінкою нашої історії, в школі проходила виставка дитячого малюнку "Мій біль - Афганістан", присвячена вшануванню учасників бойових дій на території інших держав.

Афганістан… уже стільки  років у нашій свідомості прописалося це слово не як географічна назва далекої мусульманської країни, а як синонім людського лиха, справжнього людського пекла.

З метою виховання поваги до учасників військових подій в Афганістані, ознайомлення з трагічною сторінкою нашої історії, в  школі  проходила виставка дитячого малюнку  "Мій біль - Афганістан", присвячена вшануванню учасників бойових дій на території інших держав.

Відзначено  кращі роботи учнів:

Тоічкіна Софя, учениця 10 класу,

Галашко Максим, учень 7-А класу,

Федоренко Софія, учениця 8 класу,

Свиридов Олександр, учень 9 класу.

Учням у своїх роботах вдалося передати трагічність подій в Афганістані, мужність та героїзм воїнів. Ці роботи направлено для участі у обласному проведенні виставки дитячого малюнку "Мій біль - Афганістан" до КЗ "Харківського обласного Палацу дитячої та юнацької творчості"