Чудовий день у таборі "Сонечко".

30 трав. 2018
Учні 1-А класу вперше відвідують пришкільний табір "Сонечко". Діти з великим задоволенням та натхненням ходять до табору. Лише два дні, як він працює, а скільки вражень.Це і святкове відкриття табору,і чудова єкскурсія до музичної школи,і незабутній та веселий конкурс "Караоке на майдані". А смачні обіди більш за все подобаються дітлахам.Тож нехай час в нашому таборі пролетить швидко та весело.

Чудовий день у таборі  "Сонечко".

Учні 1-А класу вперше відвідують пришкільний табір "Сонечко". Діти з великим задоволенням та натхненням ходять до табору. Лише два дні, як він працює, а скільки вражень. Це і святкове відкриття табору,і чудова екскурсія до музичної школи, і незабутній та веселий конкурс "Караоке на майдані". А смачні обіди більш за все подобаються дітлахам. Тож нехай час в нашому таборі ,пролетить швидко та весело.