Виставка-конкурс "Дари осені"

21 вер. 2018
Осінь-щедра пора року.Корисні овочі,солодкі фрукти, смачний виноград-все подарувала вона нам цього року!А учні 3-А використали її дари для цікавих поробок і стали активними учасниками шкільного конкурсу "Дари осені".Кожного року беруть активну участь у конкурсі Волощенко Юлія,Бобух Вдадислава ,Левченко Дмитро ,Рибенцева Софія, Азаренко Олександра,Поволоцька Анастасія,Ліньков Богдан,Амінов Тимур,Гребеніченко Марина ,Щелканова Емілія.Соніч Нікіта показав щедрість осені у композиції "Подарунки від зайчика".Вперше учасницею цього конкурсу стала Спічка Ксенія і її осінні тюльпани стали справжньою окрасою виставки.Важко було визначити переможця: всі поробки чудові !Але авторитетне журі визначило переможців.Ними стали Рибенцева Софія,Бобух Владислава та Спічка Ксенія .

Осінь-щедра пора року.Корисні овочі,солодкі фрукти, смачний виноград-все подарувала вона нам цього року!А учні 3-А використали її  дари  для цікавих  поробок і стали активними учасниками шкільного конкурсу "Дари осені".Кожного року беруть активну участь у конкурсі Волощенко Юлія,Бобух Вдадислава ,Левченко Дмитро ,Рибенцева Софія, Азаренко Олександра,Поволоцька Анастасія,Ліньков Богдан,Амінов Тимур,Гребеніченко Марина ,Щелканова Емілія.Соніч Нікіта показав щедрість осені у композиції "Подарунки від зайчика".Вперше учасницею цього конкурсу стала Спічка Ксенія і її осінні тюльпани стали справжньою окрасою виставки.Важко було визначити переможця: всі поробки чудові !Але авторитетне журі визначило кращих .Ними стали Рибенцева Софія,Бобух Владислава та Спічка Ксенія .