День Збройних Сил України

6 груд. 2018
З нагоди Дня Збройних Сил України у 3-А класі проведено годину спілкування , присвячену захисникам рідної землі усіх часів : від княжої доби до сучасності. Вітальні слова звучали для тих, хто зі зброєю в руках стоїть на сторожі України. Діти також приготували малюнки для тематичної виставки "Наші захисники". За кращі роботи Поволоцька Анастасія , Оніпченко Максим та Кіян Анна отримали подяки.

З нагоди Дня Збройних Сил України у 3-А класі проведено годину спілкування , присвячену захисникам рідної землі усіх часів : від княжої доби до сучасності.  Вітальні слова звучали для тих ,хто зі зброєю в руках стоїть на сторожі України. Діти також приготували малюнки для тематичної виставки "Наші захисники".За кращі роботи Поволоцька Анастасія , Оніпченко Максим та Кіян Анна отримали подяки.