Мы рады приветствовать Вас на нашем сайте!

15.09.2018
"Інноваційні аспекти педагогічної системи В.О. Сухомлинського в світлі реформи нової школи"
Вчителі початкових класів взяли участь у конференції, присвяченій 100 - річчю з дня народження Василя Сухомлинського при Дніпровській академії неперервної освіти.
День здоров'я
«Гарний настрій — запорука здоров’я!» Саме під таким гаслом пройшов День здоров'я в школі, який відбувся у формі спортивного квесту.
ШМО вчителів початкових класів
11 вересня 2018 року відбулося засідання ШМО вчителів початкових класів на тему "Нова українська школа - новий зміст освіти". Керівник ШМО Реут Я.В. ознайомила з особливостями організації освітнього процесу в початкових класах у 2018/2019 н.р. В ході засідання педагоги детально обговорили ключові елементи Державного стандарту початкової освіти, особливості оцінювання навчальних досягнень учнів та рекомендації щодо ведення класних журналів. Активний обмін думками дає підставу стверджувати про готовність вчителів нашої школи до змін в умовах реалізації Концепції "Нова українська школа"
10.09.2018
Оновлення кабінету математики
Гарний подарунок у новому навчальному році отримали учні нашої школи – сучасний кабінет математики.
10.09.2018
Тематична лінійка «Шляхами подвигу і слави»
10 вересня 2018 року у школі відбулася тематична лінійка «Шляхами подвигу і слави», присвячена 75-тій річниці звільнення Барвінківщини від німецько-фашистських загарбників.
01.09.2018
Бажаємо миру Україні!
Ось іще одні веселі канікули пролетіли на крилах теплого і ласкавого літа. Знову вересень і шкільний дзвоник кличе учнів та вчителів до праці.

Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ"