Мы рады приветствовать Вас на нашем сайте!

День підсумків
Ось і прийшов день прощання. Табірна зміна пролетіла цікаво і дуже швидко.Всі діти без винятку брали участь у святковому концерті, конкурсах та іграх. Всі були раді подарункам і грамотам, які отримали на підсумковій лінійці.
«З Україною в серці»
Весело пройшов день «З Україною в серці». Вихованці влаштували парад вишиванок, інсценізували українські народні пісні та взяли участь у вікторині-грі «Я пізнаю Україну». Лунали пісні, музика, танці.
День обіймів
День обіймів – день, коли в дружніх обіймах можна стиснути навіть незнайому людину. Цей день вирішили відзначити і діти нашог табору . Із задоволенням провели акцію «Обійми мене!» та поділились своїм теплом із своїми друзями та вчителями. Діти були активними учасниками цікавих конкурсів та розваг, які підготувала та провела Захарова О.А.
День загадок
13.06. 2016 р. в дитячому пришкільному таборі «Сонечко» проходив День загадки. Загадка розвиває логічне та образне мислення дитини, її допитливість, змушує подивитись на давно забуті речі з іншого боку. Програма дня обіцяла багато цікавих несподіванок для дітлахів. Відразу після сніданку всі 4 загони табору були запрошені на свято, яке підготувала Тройняк О.М.. Багато цікавих ігор та конкурсів, що дали змогу продемонструвати дітям їх кмітливість та допитливість. Захід залишив по собі, безліч яскравих та позитивних вражень.
12.06.2018
Екскурсія до відділу поліції
12.06.2018 року відбулася екскурсія до районного відділу поліції. У дітей була можливість з середини побачити роботу служби, до якої ми звертаємось в найскладніших ситуаціях.
11.06.2018
Отримання свідоцтв про базову середню освіту
11 червня учні 9 класу отримали свідоцтва про основну базову середню освіту.

Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського "ХАІ"