8 жовт. 2015

Районний етап обласного Фестивалю ораторського мистецтва

З метою виявлення та підтримки лінгвістично обдарованих дітей, сприяння розкриттю їхнього таланту, формування громадянської, соціальної та загальнокультурної компетентностей, виховання почуття національної гідності й патріотизму, із нагоди Дня української писемності та мови 07 жовтня 2015 року на базі Барвінківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №1 проведено районний етап обласного фестивалю ораторського мистецтва за темою «Ми є. Були. І будем ми. Й Вітчизна наша з нами», в якому взяли участь 10 учнів 10-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів Барвінківського району.
2 жовт. 2015

День вчителя

У день осінній, коли біля порогу Задихали вже холоди, Школа святкує день педагога Свято мудрості, праці і знань. В цей день вітаємо урочисто Тих людей, що дарують всім знання! Адже УЧИТЕЛЬ - не просто професія, Це - місія, це - покликання!.
1 жовт. 2015

Бабин Яр: без права на забуття

Річниця трагедії Бабиного Яру завжди була й залишається приводом не тільки згадати про жертв війни та Голокосту, але й вшанувати героїв опору нацизму, що стали взірцем взаємоповаги між народами, прикладом духовного подвигу заради порятунку життя людей.
30 вер. 2015

Кращий читач

Нові знання і враження отримала Понімаш Анастасія.
30 вер. 2015

Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек

«Хай завжди буде книга, хай завжди буде мир», під таким девізом пройшла урочиста лінійка у нашій школі з нагоди відкриття Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек.
25 вер. 2015

Осінній вернісаж

Неймовірно чудові роботи підготували учні разом з батьками до виставки "Осінній вернісаж" на якому стали кращими серед початкових класів.
25 вер. 2015

Смачна каша

Спортивно-туристичний похід
23 вер. 2015

Виставка «Осіінь щедра дарами»

До нашої школи завітала щедра осінь. Коридор прикрасили чудові композиції з квітів, овочів та природного матеріалу. Невичерпна фантазія та працьовиті руки учнів, батьків та вчителів забезпечили незабутній святковий настрій надовго.
21 вер. 2015

Осіння екскурсія

22 вересня ми вперше вирушили на екскурсію всім класом.
21 вер. 2015

День миру

Потрібен мир – тобі й мені І всім на світі дітям! Не тільки вранці навесні Нехай нам сонце світить. Потрібен мир, трава в росі, Усміхнений нащадок. Потрібен мир усім-усім, Отриманий у спадок.