9 груд. 2014

Всеукраїнський урок "Права людини"

З метою виховання учнів у дусі рівноправності, поваги до людської гідності та Батьківщини, зв'язку між правами та обов'язками, в школі пройшов Всеукраїнський урок "Права людини". У нас в гостях побував начальник Барвінківського районного управління юстиції С.Л.Кузьменко.
5 груд. 2014

День збройних сил України в школі

З давніх-давен Україна славилася своїми мужніми та відважними чоловіками. Воля до незалежності, самостійності, бажання захистити себе, свою оселю, рідних та близьких завжди текла в крові кожного українця. Тому із прийняттям Незалежності України, ще в 1993 році постановою Верховної Ради України було засновано День збройних сил України, день усіх мужніх, сильних, відважних чоловіків. Поряд із сьогоднішніми солдатами та воїнами це свято відзначають і майбутні герої нашої країни - молодь та підлітки. З нагоди Дня збройних сил України у школі відбувся місячник військово-патріотичного виховання школярів, одним із цікавих заходів якого стали змагання «Козацькі нащадки!». Учні 11 класів Барвінківсько гімназії №1 та Барвінківської ЗОШ І-ІІІст.№2 виборювали звання найсильнішого та найспритнішого. Власну майстерність, силу та командний дух підлітки демонстрували у різних фізичних естафетах. За результатами змагань перемогли найсильніші – учні Барвінківської ЗОШ І-Ш ступенів № 2 . Школярі молодших, середніх і старших класів відвідували уроки мужності, були учасниками круглого столу, військово-спортивних змагань «Україна – мати, умій її захищати», «Ми сильні і спритні». Свої малюнки та листи вдячності діти вже традиційно передадуть солдатам у зону АТО. Продемонструвати свої здібності діти могли у ході конкурсів-оглядів військово-патріотичної пісні «На варті миру і любові» та конкурсу строю і пісні. Перемогу здобув 7 клас, 2 місце - 5-б клас, 3 місце – 8 клас. Цікавими для учнів стали інтелектуальні вікторини, створення дослідницьких проектів про сучасних героїв України. Хай наша віра в перемогу допоможе мужнім захисникам втілити світлу мрію найближчим часом і на теренах нашої держави настане мир та спокій! З давніх-давен Україна славилася своїми мужніми та відважними чоловіками. Воля до незалежності, самостійності, бажання захистити себе, свою оселю, рідних та близьких завжди текла в крові кожного українця. Тому із прийняттям Незалежності України, ще в 1993 році постановою Верховної Ради України було засновано День збройних сил України, день усіх мужніх, сильних, відважних чоловіків. Поряд із сьогоднішніми солдатами та воїнами це свято відзначають і майбутні герої нашої країни - молодь та підлітки. З нагоди Дня збройних сил України у школі відбувся місячник військово-патріотичного виховання школярів, одним із цікавих заходів якого стали змагання «Козацькі нащадки!». Учні 11 класів Барвінківсько гімназії №1 та Барвінківської ЗОШ І-ІІІст.№2 виборювали звання найсильнішого та найспритнішого. Власну майстерність, силу та командний дух підлітки демонстрували у різних фізичних естафетах. За результатами змагань перемогли найсильніші – учні Барвінківської ЗОШ І-Ш ступенів № 2 . Школярі молодших, середніх і старших класів відвідували уроки мужності, були учасниками круглого столу, військово-спортивних змагань «Україна – мати, умій її захищати», «Ми сильні і спритні». Свої малюнки та листи вдячності діти вже традиційно передадуть солдатам у зону АТО. Продемонструвати свої здібності діти могли у ході конкурсів-оглядів військово-патріотичної пісні «На варті миру і любові» та конкурсу строю і пісні. Перемогу здобув 7 клас, 2 місце - 5-б клас, 3 місце – 8 клас. Цікавими для учнів стали інтелектуальні вікторини, створення дослідницьких проектів про сучасних героїв України. Хай наша віра в перемогу допоможе мужнім захисникам втілити світлу мрію найближчим часом і на теренах нашої держави настане мир та спокій!
3 груд. 2014

Акція "Новорічну іграшку - воїну АТО"

Учні школи взяли активну участь в акції "Новорічну іграшку - воїну АТО". "Нехай новорічне свято прийде і до наших захисників"- вважають діти. Кожен придбав чи зробив своїми руками іграшки, які були передані для воїнів.
27 лист. 2014

Благодійний марафон "Діти- янголи миру"

В школі стартував марафон "Діти- янголи миру". Молодші школярі школи звернулися до своїх однолітків з закликом "Ми хочемо миру!"
26 лист. 2014

шкільні малі Олімпійські ігри

У школі відбулося відкриття шкільних Олімпійських ігор для учнів 6-8 класів. Мета заходу - навчання та виховання учнів під знаком ідей і принципів олімпізму, формування в них навичок і культури здорового способу життя, залучення до активних занять спортом. Змагання проходять за аналогом справжніх Олімпійських, де учні намагаються відтворити їхню малу копію. Глядачіє свідками і перенесення та запалення Олімпійського вогню, і перенесення прапору, і традиційних показових виступів. У школі, крім Олімпійських ігор, проходить ще чимало спортивно-розважальних заходів, адже фізичне виховання в навчальному закладі – на одному з перших місць. Отож, побажаємо усім учасникам шкільних Олімпійських ігор подальших успіхів у спорті, навчанні й щасливої спортивної долі. Адже вони стали значно сильнішими, вправнішими й успішнішими!
25 лист. 2014

НАСИЛЬСТВО – ЗЛО, ЩО КАЛІЧИТЬ ДУШІ!

Саме під таким гаслом розпочалася шкільна акція, яка відбувається у рамках Всесвітньої акції «16 днів проти насильства».
14 лист. 2014

Осінній ярмарок

Свята в школі
13 лист. 2014

Батьківські збори випускників 2015 року

Які особливості ЗНО 2015 року?. Як обрати предмети з яких потрібно пройти тестування?. Чи обов’язково брати участь у пробному ЗНО? Ці та ще цілий ряд питань, що виникли у батьків майбутніх випускників Барвінківської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 спонукали провести тематичні ба-тьківські збори разом з адміністрацією школи.
13 лист. 2014

Батьківські збори випускників 2015 року

1 лист. 2014

Пробне ЗНО