25 жовт. 2021

Осінні канікули.

Нам сумувати ніколи , бо тривають осінні канікули!
15 жовт. 2021

Всеукраїнський конкурс "Мир - мова щастя"

Учні 3-Б класу стали активними учасниками Всеукраїнського конкурсу "Мир - мова щастя".
14 жовт. 2021

Гра-квест "Козацькі забави".

Учні відвідували станції, виконували різні завдання та отримали призи та позитивні емоції!!!
13 жовт. 2021

День Захисника України

Напередодні свята Дня захисника України , українського козацтва та свята Пресвятої Богородиці проведено інтелектуаально - спортивну гру : "Козацькому роду-нема переводу"
13 жовт. 2021

Свято:" Де козак, там і слава ".

Цікаво, захоплююче, весело пройшло свято присвячене Дню захисника України , Українського козацтва та свята Покрови Пресвятої Богородиці в 1-Акласі. Спочатку змістовна розповідь вчителя Долгополової І. І. та асистента вчителя Цвентух Ю.В. про походження свята, потім перегляд відеофільму, веселі козацькі забави та конкурси підняли бойовий дух наших козаків. Неймовірно щире привітання дівчаток, викликало шквал аплодисментів. І звичайно подарунок та привітання від батьків-солодкий стіл.
12 жовт. 2021

Виготовлення святкових листівок до Дня захисника Вітчизняни

Сьогодні учні 1-А класу почали відповідально готуватися до свята Дня захисника Вітчизни. Ми вже вивчили вірші для хлопчиків, приготували конкурси та пісні. І перший наш конкурс- листівки.
4 жовт. 2021

Урок доброти та піклування.

3 жовт. 2021

Всеукраїнський урок доброти " Гуманне ставлення до тварин "

Сьогодні в 1-А класі пройшов ll Міжнародний урок доброти: " Гуманне ставлення до тварин ( котів, собак)". Цікаві розповіді про домашніх улюбленців, відео, презентації, фото, збирання пазлів та багато інших видів роботи показали здобувачам освіти, як треба ставитися до тварин.
25 вер. 2021

Конкурс "Здорове харчування "

З новим навчальним роком прийшла і участь в нових різноманітних конкурсах. Учні 1-А класу відразу ж долучилися до перших учасників. Один з них: "Здорове харчування".
24 вер. 2021

Засідання методичної комісії вчителів суспільно-гуманітарного циклу

Основні вимоги до планування роботи в школі на 2021/2022 навчальний рік