22 вер. 2021

Флешмоб "Ми за мир!".

Хочемо жити в мирі! 1-А клас. Флешмоб " Ми за мир на планеті!" в Міжнародний день миру!

Екологічна стежина!

Чудовий відпочинок на природі в атмосфері дружби, позитиву та радості.

Краю мій - колиска калинова

Цінуй, людино, доброту Природи Все, що вона дарує щедро нам, Її ліси, поля, повітря, води – То вічний і святий, величний храм.
17 вер. 2021

Туристичний похід "Стежками рідного краю "

Наш перший туристичний похід! Ці світлини опису не потребують. Подивіться на обличчя дітей і ви самі все зрозумієте.
10 вер. 2021

Зі святом, рідне місто! З Днем визволення Барвінківщини!

Участь у святковому мітинзі та вшанування пямяті загиблих героїв!
8 вер. 2021

Перший тиждень навчання першокласників-адаптаційний.

Ось і пройшов перший тиждень навчання першокласників у школі- тиждень адаптації. Кожен по різному з ним впорався..Хтось швидко адаптувався, комусь було складніше. Якщо дитина відвідувала дитячий садок, то звичайно цей період вона перенесла простіше. Дітки, які не ходили в садок, трішки соромилися та звикали до правил роботи в колективі. Хочеться подякувати вихователям дитячих садочків, які дали необхідний мінімум знань, навчили тримати ручку, писати деякі елементи, розфарбовувати і багато іншого. З великою відповідальністю до своїх обов'язків поставилися і батьки класу. Всі уважно слухали рекомендації вчителя та виконували їх. Ми не зупиняємося і прямуємо до нових вершин країни знань! Робочі моменти.
5 вер. 2021

Єдиний національний урок з безпеки дорожнього руху.

З учнями 1 класу проведено Єдиний національний урок з безпеки дорожнього руху.
4 вер. 2021

Єдиний національний урок з безпеки дорожнього руху.

З учнями 1 класу проведено Єдиний національний урок з безпеки дорожнього руху.
1 вер. 2021

З Днем знань!

1 вер. 2021

1 вересня