Знову разом

Я сьогодні йду до школи, Вже нові настали дні, Поможи, щаслива доле, Бути вченому мені.
1 вер. 2021

Свято Першого дзвоника: "Створення класного колективу 1-А класу "

Першокласники 2021. Створення класної родини учнів 1-А класу .

Україна починається з тебе

У 2-Б класі був проведений перший урок під гаслом: "Україна починається з тебе"

Перший урок у 2-А класі.

Знову вересень покликав школярів за парти ...Святковий перший урок пройшов під гаслом "З Україною у серці!". Діти працювали над вікториною "Моя рідна Батьківщина" , використовуючи цеглинки ЛЕГО , будували "асоціативний кущ" до слова "Україна", ознайомилися з визначними місцями рідної землі , а під час музичної паузи затанцювали веселого гопака! Зі святом Знань , наша велика шкільна родино!
26 серп. 2021

"І кожен фініш - це, по суті, старт"

6-Б клас вітає всіх з закінченням навчального року і початком літніх канікул!!
2 черв. 2021

Супер екскурсійний день для 6-Б класу!!!

Море позитиву, радості, щирих посмішок, добра та дружби! ❤️
25 трав. 2021

Пишаємося!

Вітаємо випускниць ліцею#2 Ткачову Дар'ю , Федоренко Софію та їхніх наставників Щолок Віру Олексіївну, Шматько Олену Олександрівну з перемогою в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості в номінації"Література"! Дівчата нагороджені Дипломами Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації ІІ ступеня! Успіхів і наснаги, високих результатів та перемог!
21 трав. 2021

На екскурсії "У світі вишивки" в шкільному народознавчому музеї "Берегиня".

21 травня 2021 року з нагоди Дня вишиванки для учнів 1-А та 5-Б класів били проведені екскурсії "У світі вишивки".
20 трав. 2021

З Днем вишиванки, Україно!

15 трав. 2021

Обласний флешмоб "Моя сім' я-моя опора "

Учні 1 класу разом зі своїми родинами стали активними учасниками обласного флешмобу "Моя сім 'я-моя опора".