18 лют. 2020

Навчально-тренувальне заняття з пожежної безпеки

18 лютого 2020 року в Барвінківської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 було проведено навчально-тренувальне заняття з пожежної безпеки.

Біль Афгану навіки

17 лютого учнями 8-б класу проведено лінійку до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав
17 лют. 2020

Вас запрошує мовознавче кафе "Словечко"!

Учні 7-Б класу завітали до мовознавчого кафе «Словечко», де мали змогу замовити страву до душі і по смаку.
17 лют. 2020

Розпочався тиждень філології у нашій школі

Непростим, але таким цікавим мовознавчим квестом «Лабіринти мови» розпочався тиждень філології у нашій школі.
12 лют. 2020

Вітаємо з перемогою!

6 лют. 2020

Золоті сторінки історії школи

До музею історії Барвінківської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 «Берег дитинства» завітали учні 5-А, 6-Б, 7-А класу разом із своїми класними керівниками Крят О.В., Осадчою О.М., Приходько Н.М.
5 лют. 2020

Всесвітній день читання вголос!

Учні 5-Б класу залучилися до Всесвітнього дня читання в голос.
3 лют. 2020

Виховна година: "Крути- біль і гордість України".

Інформаційна бесіда-розповідь про подіі під Крутами.
3 лют. 2020

Вітаємо з перемогою!

02 лютого 2020 року у Комунальному закладі «Харківська обласна Мала академія наук Харківської обласної ради» відбувся захист наукових робіт у межах ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України. Вітаємо із зайнятим ІІІ місцем у секції «Мистецтвознавство» Ткачову Дар’ю, ученицю 10 класу, та її наукового керівника Крят Олександру Василівну.
28 січ. 2020

Teambuilding у дії!

Групові проекти учнів 5-Б класу: "Дружба", "Добро", "Щастя"