27 січ. 2020

Урок в рамках проекту "Моя кар'єра в Україні"

27 січня 2020 року у школі був проведений урок в рамках проекту "Моя кар'єра в Україні" для учнів 10 класу.
25 січ. 2020

ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ!!!

Вітаємо ученицю 9-А класу Барвінківської ЗОШ І-ІІІ ст.№2 Шаруту Анастасію та керівника історико-краєзнавчого музею "Пошук" Бєлякову О.О. з зайнятим І місцем в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів закладів освіти "Край, в якому я живу".
24 січ. 2020

Засідання методичного об'єднання класних керівників

24 січня 2020 в Барвінківська ЗОШ №2 відбулося засідання методичного об'єднання класних керівників з теми "Тімбілдінг як сучасний інструмент виховної роботи "
23 січ. 2020

Гра-вікторина до Дня Соборності «Любіть Україну!»

23 січня у 5-А класі відбулася гра-вікторина до Дня Соборності «Любіть Україну!»
23 січ. 2020

Гра-вікторина до Дня Соборності «Любіть Україну!»

23 січня у 5-А класі відбулася гра-вікторина до Дня Соборності «Любіть Україну!"
22 січ. 2020

Україна - Єдина Соборна держава

З нагоди відзначення Дня Соборності України, в 4 -Б класі проведено виховну годину: "Україна - Єдина Соборна держава"
22 січ. 2020

Виховна година до Дня Соборності України

Учні 4 -А класу , працюючи в групах , виготовили святкові листівки з нагоди свята -Дня Соборності України.Діти переглянули відео , підготували матеріали для виготовлення листівки ,презентували свою роботу на годині спілкування.
16 січ. 2020

"Свято меду"

16 січня відбулося «Свято меду». Учні не тільки мали змогу посмакувати різними видами меду,а й дізнатися безліч корисної інформації, задати безліч запитань юним пасічникам та стати учасником веселого флешмобу.
16 січ. 2020

Навчально-тренувальне заняття з пожежної безпеки

16 січня 2020 року в Барвінківської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 було проведено навчально-тренувальне заняття з пожежної безпеки.
9 січ. 2020

"Новорічні ранки"

У переддень Нового року 24 та 25 грудня в закладі освіти відбулися Новорічні свята для учнів 1-11 класів. Чарівна казкова зала, красуня-ялинка, запальна музика та гарний передноворічний настрій створили святкову атмосферу для дітей, вчителів та батьків.