4 груд. 2019

Людина починається з добра

У 8-А класі пройшла виховна година "Людина починається з добра"
4 груд. 2019

Тиждень інклюзивної освіти

І знову про добро...У рамках Тижня інклюзивної освіти у 4-А класі пройшла цікава і змістовна година спілкування "Добро зігріває".

"Допоможи пташині взимку"

В 4-Б класі пройшла виховна година на тему: "Допоможи пташині взимку".

Добро роби-добре буде!

Учні 4-А класу переглянули добірку мультиплікаційних фільмів про доброту та чуйність в рамках Тижня інклюзивної освіти.
2 груд. 2019

Флешмоб "Скажемо СНІДу - НІ"

02 грудня, з нагоди Всесвітнього Дня боротьби зі СНІДом, в закладі освіти було проведено флешмоб "Скажемо СНІДу - НІ".
29 лист. 2019

Квест "Як Цибуля та Часник ГРВІ перемогли"

Для учнів 1-4 класів було проведено цікавий квест "Як Цибуля та Часник ГРВІ перемогли. В ході якого діти дізналися, як не захворіти на грип чи вірусну інфекцію самому та які поради можна дати своєму другові, щоб не захворіти. Нові знання, чудовий настрій, задоволення подарув цей квест дітворі. А головне –це уміння та навички у боротьбі з ГРВІ та грипом.
29 лист. 2019

ТАЛАНТ – ТО КРАПЛЯ ЗДІБНОСТЕЙ І МОРЕ ПРАЦІ (Г.ТЮТЮННИК)

Цікавий і змістовний методичний воркшоп учителів суспільно-гуманітарного циклу Барвінківської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 пройшов під гаслом «Плекаємо обдарованість».
28 лист. 2019

Участь у IV Міжнародній грі зі світової літератури «Sunflower- 2019».

28 листопада учні 2-9 класів – 51 учасник - брали участь у IV Міжнародній грі зі світової літератури «Sunflower-2019».
28 лист. 2019

Cтоп Насильство!

В рамках щорічної Всесвітньої акції «16 днів боротьби з насильством», що стартувала 25 листопада, в Барвінківській ЗОШ І-ІІІ ст..№2 відбулася зустріч учнів 9-11класів з начальником відділу «Барвінківське бюро правової допомоги Первомайського МЦ з надання БВПД» Пісковськовським О. М.
27 лист. 2019

Ділитись досвідом - це круто!