Методична робота

У вересні  відбулися засідання шкільних методичних комісій, на яких окреслені завдання педагогічних працівників на новий навчальний рік, вивчена нова нормативна база, спланована робота вчителів-предметників  щодо організації методичних та предметних тижнів.

Вектор методичної діяльності школи:

«Формування компетентностей педагогів та здобувачів освіти через створення єдиного освітнього простору »

Структура  методичної роботи школи

Засідання РМО вчителів початкових класів.

Тема: Підвищення читацької компетентності молодшого школяра. Формування якостей читання молодших школярів

Майстер-клас. Відкритий урок у 3-б класі, який працює за проектом      «Інтелект України»

Броунівський  рух

Семінар-практикум. Читацька компетентність молодшого школяра

Семінар вчителів початкових класів

Семінар вчителів основ здоров’я

Творча лабораторія вчителів розвивального навчання

РМО вчителів української мови та літератури

Тема.Фахова майстерність вчителя як один із компонентів підвищення якості знань учнів. Формування в учнів мотивації навчання як запорука формування стійких навчальних компетентностей.

Районне методичне об’єднання вчителів, які викладають  предмети художньо-естетичного циклу, за темою «Методика вивчення складних тем як запорука ефективності уроку образотворчого мистецтва»