24 жовт. 2019

Перфоманс "Три кольори"

24 жовтня для учнів 10-11 класів було проведено перфоманс "Три кольори"
24 жовт. 2019

Справжнє свято для шанувальників слова Тарасового!

У Барвінківській ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 відбулося свято - відкриття Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.
17 жовт. 2019

Овочевий фреш

Учні 4-А класу стали активними учасниками свята осені під назвою "Овочевий фреш"
17 жовт. 2019

Свято осені "Овочевий фреш"

Традиційно 17 жовтня в нашій школі відбулося тепле свято осені “Овочевий фреш ” за участю вихованців початкової школи.
16 жовт. 2019

Акція "Ми не вживаємо і вам не радимо".

В рамках проведення тижня "Овочі на на нашому столі" та з нагоди Всесвітнього Дня здорового харчування в закладі освіти проведено акцію: "Ми не вживаємо і вам не радимо"
16 жовт. 2019

"Овочі на нашому столі"

В рамках проведення тижня "Овочі на на нашому столі" та з нагоди Всесвітнього Дня здорового харчування в закладі освіти відбулася презентація овочевих страв. Різноманітні салати з капусти, буряка, моркви, огірків та помідорів дуже смакували школярам.
15 жовт. 2019

Вітаэмо з перемогою!

Вітаємо учня 9-А класу Розумного Ростислава з перемогою (І місце) у Чемпіонаті України з кікбоксингу WAKO серед ДЮСШ та спортивних клубів у розділі Лоу-кік у старшій віковій категорії -60 кг, який проходив 11-13 жовтня 2019 року в м. Бахмут.
12 жовт. 2019

Ми діти козацького роду

Покрова Пресвятої Богородиці було одним з найголовніших свят запорізьких козаків. На Січі українські козаки вірили, що їх охороняє свята Покрова, а Пресвяту Богородицю вважали своєю покровителькою і заступницею.
11 жовт. 2019

Ми діти козацького роду

В переддень свята українського козацтва та Дня захисника України в 4-Б класі відбулося свято "Ми - діти козацького роду".
11 жовт. 2019

Персональна виставка

З нагоди Дня Захисника Вітчизни та українського козацтва у Барвінківській ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 відбулася персональна виставка ляльок -мотанок Дзюби Світлани Валеріївни, керівника гуртка "Виготовлення іграшок-сувенірів" Будинку творчості дітей та юнацтва .