10 жовт. 2019

ЗАКЛАДКИ - ДРУЗІ КНИГ

Всі ми любимо читати. І, звичайно ж, користуємось закладками. Книга, в якій є гарна закладка, виглядає значно привабливішою. Таку книгу і читати приємно!
10 жовт. 2019

ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ!!!

Учні Барвінківської ЗОШ І-ІІІ ст.№2 - переможці Відкритого чемпіонату Харківської області з шотокан карате-до С.К.И.Ф., який відбувся 06 жовтня 2019 року в м.Харків.
9 жовт. 2019

Вітаємо!!!

Вітаємо команду "Побратими" Барвінківської ЗОШ І-ІІІ ст.№2, яка посіла почесне ІІ місце в районних змаганнях "Козацькі розваги" та їх тренера Кулика Миколу Петровича!!! ІІ місце - чудовий результат, який показали наші спортсмени.
7 жовт. 2019

"Healthy Schools"

Наш заклад освіти став учасником Програми Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів та долучився до спільноти Здорових шкіл України. Також бере участь в розіграші конструктора IO Blocks Guidecraft" від AFK-DISTRIBUTION.
2 жовт. 2019

Вітаємо із заслуженою перемогою!

Щиро вітаємо ученицю 10 класу Барвінківської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Ткачову Дар'ю, яка посіла 1 місце на l етапі обласного фестивалю ораторського мистецтва!
1 жовт. 2019

Урок мужності "Ми пам'ятаємо...!

В історико- краєзнавчому музеї "Пошук" відбувся Урок мужності "Ми пам'ятаємо..." для учнів 10-11 класів, на який було запрошено заступника військового комісара - начальника відділення комплектування Барвінківського РВК Огієнка А.Ю. та Голову Барвінківської районної спілки учасників АТО Пономаренка О.В.
30 вер. 2019

Відкриття місячника "Книга збирає друзів"

30 вересня у Барвінківській ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 відбулося урочисте відкриття Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек. Зі святом здобувачів освіти привітали Червона Шапочка, Королева книга та інші герої книжок. Попереду цікаві зустрічі, конкурси, змагання, огляди.
27 вер. 2019

Осінній вернісаж

Різнобарвна осінь запросила учнів на виставку поробок з природного матеріалу "Осінній вернісаж"
26 вер. 2019

Екологічна стежка...

26.09.2019 всі учні та вчителі Барвінківської ЗОШ № 2 відправились в похід до лісу. Свіже повітря, чудова сонячна погода, смачна каша та різноманітні активності зарядили всіх позитивом та неймовірними емоціями.
26 вер. 2019

Похід екологічною стежиною

Учні 6-А класу залюбки взяли участь у поході до осіннього лісу.