17 жовт. 2018

Впровадження «Нової української школи» закладає основу нової якості освіти.

2018 рік - перший рік впровадження Нової української школи в освітній простір.

День бібліотворчості

17 жовтня проведено День бібліотворчості «Фантазери, дивтворці, оригамі, креслярці».
17 жовт. 2018

Конкурс «Малюю улюблену казку В.О.Сухомлинського».

Переможці конкурсу на кращий малюнок «Малюю улюблену казку В.О.Сухомлинського».

Обласний фестиваль ораторського мистецтва

17 жовтня відбувся ІІ етап обласного фестивалю ораторського мистецтва. Учень 10 класу Кравченко Олег посів ІІІ місце серед 56 учасників. Вітаємо!

Козацтво - гордість України

Щорічно 14 жовтня в Україні відзначається День українського козацтва — свято, приурочене до дня Покрови Пресвятої Богородиці. Учні 5-А класу взяли участь у вікторині "Козацтво-гордість України", проведеній завідуючою шкільною бібліотекою Большовою Н.О.

День українського козацтва

Один із днів Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек був присвячений українському козацтву.
12 жовт. 2018

"Щоб козачатами зростати, про козацтво треба знати"

12 жовтня у 2-Б класі до Дня захисника Вітчизни було проведено свято-гру "Щоб козачатами зростати,про козацтво треба знати". Цікавий та корисний конкурс, який гармонійно поєднав в креативних етапах проведення мужність, силу духу та епотажність учнів. Свято вдалося веселим, яскравим і незабутнім. Проведення таких заходів допомагає дітям краще пізнати історію свєї країни, адже нашим сучасникам потрібно дбати про культурне і духовне відродження народу, потрібно навчитися пишатися тим, що ми – українці.
12 жовт. 2018

Конкурс малюнків до Дня Захисника України та Дня Українського козацтва!

14 жовтня - день , який єднає всіх захисників нашої Батьківщиниі.Свято мужності і слави українського козацтва , воїнів ІІ Світової війни , учасників АТО. У переддень до цієї знаменної дати учні 3-А класу усі разом створили вітальну листівку для наших захисників та взяли участь у конкурсі малюнків.
12 жовт. 2018

Лінійка "День захисника України"

12 жовтня учні 8-Б класу провели лінійку до Дня захисника України
12 жовт. 2018

Свято: "Де козак- там і слава".

Кожен козак повинен вміти: приготувати козацьку кашу, напиляти дров, забити цвях та багато чого іншого .Тож сьогодні в 2-А класі відбулися змагання козаків "Козацькі забави", присвячені Дню козацької слави .Наші хлопчики були неперевершеними у кожному турі змагань ,дівчатка підтримували їх гучними оплесками, а наприкінці всіх чекав- солодкий стіл.