Родинна виставка-вернісаж

В ході Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек проведено родинну виставку-вернісаж «Райдуга над садом висне, будить в серці гарне і корисне».

День учителя

Щорічно в першу суботу жовтня в більш ніж 100 країнах світу відмічається одне з найпотрібніших свят – день вчителя. Це свято для всіх вчителів та працівників сфери освіти – день, в який проголошуються роль та заслуги вчителів в процесі якісної освіти на всіх рівнях, а також їх неоцінний внесок в розвиток суспільства

День самоврядування в школі

Щорічно в першу неділю жовтня відзначається День працівника освіти. День вчителя… Хвилюючий день, якого з нетерпінням чекають і вчителі, і учні – день учнівського самоврядування.

День працівників освіти

Учителю! Пораднику і друже! Ви вибрали дорогу непросту. Ми Вам сьогодні дякуємо дуже За Вашу працю вчительську святу!
4 жовт. 2018

День працівників освіти

Щорічно, в першу неділю осіннього місяця жовтня, ми маємо гарну можливість привітати в професійним святом усіх працівників освіти.
1 жовт. 2018

Місячник шкільних бібліотек

З книгою відкриваємо світ
1 жовт. 2018

Місячник шкільних бібліотек.

Щорічно саме у жовтні ми проводимо Місячник шкільних бібліотек. У цьому році він проходить під девізом: «Шкільна бібліотека – центр творчого розвитку дитини»

Вітаємо!

Темою цьогорічного фестивалю ораторського мистецтва стали слова М.Адаменка «Я знаю: мова мамина свята, в ній вічний, незнищенний дух народу».

Фестиваль ораторського мистецтва

28 вер. 2018

День відкритих дверей та оглядова екскурсія для у Барвінківському РВДРАЦУ ГТУЮ у Харківській області.

28 вересня учні 11 класу побували на дні відкритих дверей та оглядовій екскурсії у Барвінківському районному відділі державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області.