28 вер. 2018

День відкритих дверей та оглядова екскурсія у Барвінківському РВДРАЦУ ГТУЮ у Харківській області.

28 вересня учні 11 класу побували на дні відкритих дверей та оглядовій екскурсії у Барвінківському районному відділі державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Харківській області.
27 вер. 2018

Участь у виставці "Повір у себе"

Талант є у кожного з нас! Підтвердженням цьому стала виставка творчих робіт дітей з особливими освітніми потребами "Повір у себе". Мета виставки: розвиток творчих здібностей дітей з особливими освітніми потребами, розширення можливостей для їх самореалізації, сприяння подальшій інтеграції до суспільства. До участі у виставці були залучені творчо обдаровані діти з особливими освітніми потребами від 8 до 14 років.
24 вер. 2018

Загальношкільна лінійка "Трагедія Бабиного Яру"

24 вересня відбулася загальношкільна тематична лінійка "Трагедія Бабиного Яру", яку підготували учні 7-А класу на чолі з класним керівником Усатою О.А.

День миру

Міжнародний день миру надає можливість привернути увагу дітей та молоді до питань важливості миру і принципів гуманності, свободи, добра і поваги до різноманіття.
21 вер. 2018

Конкурс - виставка осінніх композицій "Дари осені"

21 вересня пройшла виставка осінніх композицій "Дари осені"

Виставка-конкурс "Дари осені"

Оригінальністю робіт, які поєднали художню майстерність та творчу уяву, порадувала всіх Цвентух Альона.
21 вер. 2018

Засідання методичного об’єднання класних керівників

21 вересня відбулося засідання методичного об’єднання класних керівників «Пріоритетні завдання основної та старшої школи в контексті Нової української школи. Організація виховної роботи класного керівника у 2018/2019 навчальному році».

Виставка-конкурс "Дари осені"

Осінь-щедра пора року.Корисні овочі,солодкі фрукти, смачний виноград-все подарувала вона нам цього року!А учні 3-А використали її дари для цікавих поробок і стали активними учасниками шкільного конкурсу "Дари осені".Кожного року беруть активну участь у конкурсі Волощенко Юлія,Бобух Вдадислава ,Левченко Дмитро ,Рибенцева Софія, Азаренко Олександра,Поволоцька Анастасія,Ліньков Богдан,Амінов Тимур,Гребеніченко Марина ,Щелканова Емілія.Соніч Нікіта показав щедрість осені у композиції "Подарунки від зайчика".Вперше учасницею цього конкурсу стала Спічка Ксенія і її осінні тюльпани стали справжньою окрасою виставки.Важко було визначити переможця: всі поробки чудові !Але авторитетне журі визначило переможців.Ними стали Рибенцева Софія,Бобух Владислава та Спічка Ксенія .

22 вересня - День партизанської слави

Про подвиги партизанів діти дізналися з бесіди біля книжкової виставки «Поки горить свіча- не згасне пам'ять», організованої бібліотекарем школи.

День миру

Потрібен мир – тобі й мені І всім на світі дітям! Найбільше у світі щастя – це мир, коли люди живуть спокійно, земля не здригається від страшних вибухів. Щороку, 21 вересня ,люди у різних куточках планети відзначають Міжнародний день миру.