1 вер. 2018

Перший урок у 3-А класі.

1 вересня у 3-А класі проведено перший урок за темою:"Добро починається з тебе".Кожен школяр згадав добрий вчинок зі свого життя і у класі зазеленіло "Дерево доброти" , адже листочок на ньому-це добрий вчинок дитини.Як сонце на небі ,у кабінеті сяяло теж сонечко , зігрііваючи дітей промінцями .
1 вер. 2018

Бажаємо миру Україні!

Ось іще одні веселі канікули пролетіли на крилах теплого і ласкавого літа. Знову вересень і шкільний дзвоник кличе учнів та вчителів до праці.
23 черв. 2018

Випускний вечір

23 червня 2018 року Барвінківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 проводжала в доросле життя своїх учнів. 11 років у школі – це наполеглива праця, щоденне навчання, розвиток творчих здібностей.
15 черв. 2018

День підсумків

Ось і прийшов день прощання. Табірна зміна пролетіла цікаво і дуже швидко.Всі діти без винятку брали участь у святковому концерті, конкурсах та іграх. Всі були раді подарункам і грамотам, які отримали на підсумковій лінійці.
15 черв. 2018

«З Україною в серці»

Весело пройшов день «З Україною в серці». Вихованці влаштували парад вишиванок, інсценізували українські народні пісні та взяли участь у вікторині-грі «Я пізнаю Україну». Лунали пісні, музика, танці.
14 черв. 2018

День обіймів

День обіймів – день, коли в дружніх обіймах можна стиснути навіть незнайому людину. Цей день вирішили відзначити і діти нашог табору . Із задоволенням провели акцію «Обійми мене!» та поділились своїм теплом із своїми друзями та вчителями. Діти були активними учасниками цікавих конкурсів та розваг, які підготувала та провела Захарова О.А.
13 черв. 2018

День загадок

13.06. 2016 р. в дитячому пришкільному таборі «Сонечко» проходив День загадки. Загадка розвиває логічне та образне мислення дитини, її допитливість, змушує подивитись на давно забуті речі з іншого боку. Програма дня обіцяла багато цікавих несподіванок для дітлахів. Відразу після сніданку всі 4 загони табору були запрошені на свято, яке підготувала Тройняк О.М.. Багато цікавих ігор та конкурсів, що дали змогу продемонструвати дітям їх кмітливість та допитливість. Захід залишив по собі, безліч яскравих та позитивних вражень.
12 черв. 2018

Екскурсія до відділу поліції

12.06.2018 року відбулася екскурсія до районного відділу поліції. У дітей була можливість з середини побачити роботу служби, до якої ми звертаємось в найскладніших ситуаціях.
11 черв. 2018

Отримання свідоцтв про базову середню освіту

11 червня учні 9 класу отримали свідоцтва про основну базову середню освіту.
11 черв. 2018

Екскурсія до пожежної частини

Сьогодні діти разом з вихователями відвідали пожежну частину.