13 вер. 2018

Уроки на природі

13 вересня для учнів 1-А класу були проведені уроки на природі.
11 вер. 2018

ШМО вчителів початкових класів

11 вересня 2018 року відбулося засідання ШМО вчителів початкових класів на тему "Нова українська школа - новий зміст освіти". Керівник ШМО Реут Я.В. ознайомила з особливостями організації освітнього процесу в початкових класах у 2018/2019 н.р. В ході засідання педагоги детально обговорили ключові елементи Державного стандарту початкової освіти, особливості оцінювання навчальних досягнень учнів та рекомендації щодо ведення класних журналів. Активний обмін думками дає підставу стверджувати про готовність вчителів нашої школи до змін в умовах реалізації Концепції "Нова українська школа"

Оновлення кабінету математики

Гарний подарунок у новому навчальному році отримали учні нашої школи – сучасний кабінет математики.
10 вер. 2018

Тематична лінійка «Шляхами подвигу і слави»

10 вересня 2018 року у школі відбулася тематична лінійка «Шляхами подвигу і слави», присвячена 75-тій річниці звільнення Барвінківщини від німецько-фашистських загарбників.
10 вер. 2018

Тематична лінійка «Шляхами подвигу і слави»

8 вер. 2018

Турнір з футболу "Шкіряний м'яч"

8 вересня 2018 року на базі ДЮСШ відбулися змагання з футболу на приз клубу "Шкіряний м'яч". Вітаємо команду учнів 6-7 класів з зайнятим почесним ІІІ місцем.
3 вер. 2018

Навчальні осередки

Для цікавого навчання першокласників в класі створені навчальні осередки: математичний осередок, осередок творчості, осередок читання, коло вибору та інші.
3 вер. 2018

Перший урок: "Ми, діти твої, Україно!"

Свято першого дзвоника для дітей 2-А класу закінчилося уроком: " Ми ,діти твої,Україно!".Класний керівник Долгополова І.І. підготувала тематичну композицію на цю тему. Діти читали вірші про Україну, співали пісні,особливо учням сподобалось малювати малюнки українського одягу,предметів побуту.Закінчився урок незвичайною фотосесією.
1 вер. 2018

1 вересня - особливий день у житті кожного школяра
1 вер. 2018

1 вересня - День знань

Зранку на подвір’ї нашої школи лунали святкові пісні. Ще до початку лінійки можна було бачити святково одягнених першокласників з великими букетами квітів. Ось дзвоник весело закликав всіх до школи, до нових мандрівок у новий та цікавий світ знань.