1 вер. 2018

День Знань — це особливе свято!
1 вер. 2018

Україну чарівну я щиро люблю!

Буває , часом сліпну від краси. Спинюсь, не тямлю, що воно за диво,— оці степи, це небо, ці ліси, усе так гарно, чисто, незрадливо, усе як є — дорога, явори, усе моє, все зветься — Україна. Така краса, висока і нетлінна, що хоч спинись і з Богом говори.

Наш клас

Кожен з нас ОСОБИСТІСТЬ, а разом ми - дружний колектив.

Україна - це ми!

Україна - це ми! Під таким гаслом пройшов перший урок у 7-А класі.

Перший урок у 3-А класі.

1 вересня у 3-А класі проведено перший урок за темою:"Добро починається з тебе".Кожен школяр згадав добрий вчинок зі свого життя і у класі зазеленіло "Дерево доброти" , адже листочок на ньому-це добрий вчинок дитини.Як сонце на небі ,у кабінеті сяяло теж сонечко , зігрііваючи дітей промінцями .

Бажаємо миру Україні!

Ось іще одні веселі канікули пролетіли на крилах теплого і ласкавого літа. Знову вересень і шкільний дзвоник кличе учнів та вчителів до праці.
23 черв. 2018

Випускний вечір

23 червня 2018 року Барвінківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 проводжала в доросле життя своїх учнів. 11 років у школі – це наполеглива праця, щоденне навчання, розвиток творчих здібностей.
15 черв. 2018

День підсумків

Ось і прийшов день прощання. Табірна зміна пролетіла цікаво і дуже швидко.Всі діти без винятку брали участь у святковому концерті, конкурсах та іграх. Всі були раді подарункам і грамотам, які отримали на підсумковій лінійці.
15 черв. 2018

«З Україною в серці»

Весело пройшов день «З Україною в серці». Вихованці влаштували парад вишиванок, інсценізували українські народні пісні та взяли участь у вікторині-грі «Я пізнаю Україну». Лунали пісні, музика, танці.
14 черв. 2018

День обіймів

День обіймів – день, коли в дружніх обіймах можна стиснути навіть незнайому людину. Цей день вирішили відзначити і діти нашог табору . Із задоволенням провели акцію «Обійми мене!» та поділились своїм теплом із своїми друзями та вчителями. Діти були активними учасниками цікавих конкурсів та розваг, які підготувала та провела Захарова О.А.