День здоров'я

Щорічно на початку осені, поки стоять теплі дні, в нашій школі проходить "День здоров'я" - день, вільний від навчання, присвячений активному та здоровому способу життя.

День здоров'я

Здоров`я ніхто не дарує, Не можна здоров`я купити. Здоров`я нам доля дарує, З ним легко і радісно жити.

Ми готові до змагань

День здоровя

14 вересня учні 3-А класу стали активними учасниками спортивних та розважальних заходів з нагоди Дня здоров"я.Конкурси ,спортивні естафети ,веселі пісні-все запам"ятали діти ,а ще... смачна каша ,турботливо зварена батьками учнів 3-А та 3-Б класів. В номінації "Найсмачніша каша " почесне І місце було присвоєно саме каші учнів 3-х класів.Велика подяка усім батькам за співпрацю !!!

День здоров'я

«Гарний настрій — запорука здоров’я!» Саме під таким гаслом пройшов День здоров'я в школі, який відбувся у формі спортивного квесту.

День здоров’я.

14 вересня у нашій школі відбувся День здоров’я. Конкурси знавців природи та лікарських рослин, спортивні змагання, квест-випробування і, звичайно, смачна, запашна польова каша створили атмосферу свята та подарували чудовий настрій учасникам цього дійства на весь день.
13 вер. 2018

Уроки на природі

13 вересня для учнів 1-А класу були проведені уроки на природі.
11 вер. 2018

ШМО вчителів початкових класів

11 вересня 2018 року відбулося засідання ШМО вчителів початкових класів на тему "Нова українська школа - новий зміст освіти". Керівник ШМО Реут Я.В. ознайомила з особливостями організації освітнього процесу в початкових класах у 2018/2019 н.р. В ході засідання педагоги детально обговорили ключові елементи Державного стандарту початкової освіти, особливості оцінювання навчальних досягнень учнів та рекомендації щодо ведення класних журналів. Активний обмін думками дає підставу стверджувати про готовність вчителів нашої школи до змін в умовах реалізації Концепції "Нова українська школа"
10 вер. 2018

Оновлення кабінету математики

Гарний подарунок у новому навчальному році отримали учні нашої школи – сучасний кабінет математики.
10 вер. 2018

Тематична лінійка «Шляхами подвигу і слави»

10 вересня 2018 року у школі відбулася тематична лінійка «Шляхами подвигу і слави», присвячена 75-тій річниці звільнення Барвінківщини від німецько-фашистських загарбників.