26 вер. 2019

День здоров`я у школі – це велике свято, свято доброго настрою і спорту.

26 вересня з метою формування навичок здорового способу життя, прищеплення любові до рідного краю та виховання відповідального ставлення до навколишнього середовища у школі проведено День здоров'я.

Виставка "Осінній вернісаж"

26 вересня 2019 року в Барвінківській ЗОШ І-ІІІст.№2 відбулася виставка-конкурс виробів з природного матеріалу, овочів та фруктів "Осінній вернісаж". Активну участь у конкурсі взяли всі: з 1 по 11 клас. Виставка виробів вразила своїм розмаїттям, яскравістю, креативністю, фантазією та неповторністю. Всі композиції, без сумніву, заслуговують на увагу, адже всі вони зроблені з любов'ю.

"Пізнаємо рідний край"

"Ми природу любимо, хочемо вивчати, нам цікаво все-все-все про неї знати!" під таким гаслом відбувся загальношкільний похід екологічною стежиною «Пізнаємо рідний край». Цього дня з нетерпінням чекали всі: і дорослі, і малі. У програмі були спортивні змагання, конкурси, ігри і, звичайно, запальний флешмоб.
25 вер. 2019

Конкурс композицій "Осінній вернісаж"

26 вересня учні 2- Б класу стали активними учасниками шкільного конкурсу осінніх поробок «Осінній вернісаж».
20 вер. 2019

СТОП булінг

В рамках Всеукраїнського тижня протидії булінгу з учнями 4-А класу було проведено годину спілкування "СТОП булінг!"
20 вер. 2019

Відкриття оновленого музейного комплексу

У рамках проєкту "Разом у майбутнє" в Барвінківській ЗОШ І-ІІІ ст.№2 оновлено "Музейний комплекс". До складу «Музейного комплексу" ввійшло 3 музеї: народознавчий музей «Берегиня» (керівник Крят О.В.), музей історії школи «Берег дитинства» (керівник Шматько О.О.), історико-краєзнавчий музей «Пошук» (керівник Бєлякова О.О.)
18 вер. 2019

"Стоп Булінг"

18 вересня 2019 року в рамках проведення Всеукраїнського тижня з протидії булінгу відбулася зустріч з начальником Барвінківського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції в Харківській області Т.В. Гармаш, яка провела урок на тему: «Стоп булінг» для учнів 5-6 класів.
16 вер. 2019

У музеї "Берегиня"

З початком нового навчального року розпочалися екскурсії у музеї "Берегиня".
15 вер. 2019

День фізкультури та спорту України

Учні 3-А класу з великим задоволенням долучилися до Дня фізкультури та спорту України. Змагання, розминка, веселі старти, підтягування - лише невелика частина нашого спортивного дня.
13 вер. 2019

День фізичної культури та спорту!

13.09.2019 учні 5-Б класу взяли участь у святкуванні Дня фізичної культури та спорту. Також відбулись спортивні змагання між учнями 5-А і 5-Б класу. Дітей захопив справжній дух суперництва і вони доклали максимальних зусиль щоб перемогти. Але рахунком стала нічия, тож перемогла дружба!