1 черв. 2019

Поїздка до міста Краматорська

1 черв. 2019

День захисту дітей

1 червня 2019 року на території стадіону "Колос" відбулося свято дитинства! Працівники Будинку творчості дітей та юнацтва, Дитчо-юнацької спортивної школи та Дитячої музичної школи підготували цікаві майстер-класи: виготовлення ляльки-мотанки, оригамі, тату, спортивні ігри: веселі старти, футбол, бадмітнон; сучасне караоке та малювання. Всі дітлахи отримали солодкі подарунки, які підготували В.І.Ромах, голова Барвінківської районної державної адміністрації та В.С.Щолок, голова Барвінківської районної ради!

Ура! Розпочались канікули!

Літні канікули розпочалися дуже цікаво: поїздкою в цирк!

Перші літні канікули

Свої перші літні канікули першокласники розпочали з екскурсії до музею народної архітектури, побуту та дитячої творчості в селі Прелесне.

Захоплива екскурсія

29 травня учні 2-а та 2-б класів завітали до Агро Інвестиційної Групи на екскурсію.
24 трав. 2019

Прощавай, 4 клас!

Чотири роки навчання в початковій школі пролетіли, як один день. Тепер ви не тільки майбутнє нашої школи, а й нашої країни, тому я бажаю вам добре вчитися, радувати своїх батьків і не зупинятися на досягнутому.
24 трав. 2019

Свято Останнього дзвоника

Ось і завершився навчальний рік! Із квітами та усмішками на обличчях у передчутті канікул на свято Останнього дзвоника зібралася вся шкільна родина. Цей день назавжди запам’ятається найстаршим учням школи - випускникам, які прийшли на свою останню шкільну лінійку.
21 трав. 2019

Випускний в 4-Б класі

21 травня пройшов випускний бал для учнів 4-Б класу "На повітряній кулі ми відлітаємо..."
17 трав. 2019

Професіографічна екскурсія

Учні 9 класу здійснили професіографічну екскурсію до 61 Державної пожежної рятувальної частини Головного Управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України в Харківській області. Командир відділення 61 ДПРЧ ГУ ДСНСУ в Харківській області Колісник В.Б. провів екскурсію до чергової частини, де приймають телефонні дзвінки щодо надзвичайних ситуацій.Старшокласники розширили уявлення про роботу пожежників, ознайомилися з правилами пожежної безпеки, дізналися про способи гасіння пожеж.
16 трав. 2019

Чемпіонат Харківської області з пожежно-прикладного спорту

16.05.2019 року відбувся чемпіонат Харківської області з пожежно-прикладного спорту серед юнаків та дівчат. Барвінківський район представляла команда загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.№2. Чемпіонат проходив на спортивному комплексі АРЗСП ГУ ДСНС України міста Харків.